Hanset OÜ
Alvari tn 1, Tallinn 13627

Kinnisvara

Meie eesmärgiks on pakkuda Teile hubast ja moodsat elukeskonda.

Käesoleva aasta algusest alustasime kinnisvara arendusega. Kuigi kinnisvaraturu hetkeseisu jälginutele võib tunduda alustamiseks ajastus halb, oleme kindlad enda läbilöömisvõimes, kuna meie prioriteetideks on kvaliteet, kliendisõbralikkus ja lubadustest kinnipidamine.

Hetkel käsilolevad projektid:

* Harjumaal looduskauni asupaigaga ja linnapiirist vaid 3,7 km kaugusel asuva korterelamu 3nda korruse väljaehitus. Hetkel teostatakse projekteerimistöid. 3nda korruse arvelt tekib ca 250m2 uut elamispinda, mis jaotatakse 4 korteriks. Kuna olemas on ka esimesed konkreetsed ostuhuvilised ja projekteerimistööd alles pooleli, saame arvestada konkreetse ostja soovidega nii korterite reaalosadeks jagamisel, ruumide asetuses kui ka viimistlusmaterjalide valikul.

* Tallinnas Lasnamäel omame krunti kiiresti arenevas Paevälja rajoonis. Üldplaneering näeb piirkonnas ette nii eramuid, kortermaju kui ka ärihooneid. Meie omandis olevale krundile on plaanis ehitada 9 korruseline ärihoone, kus oleks võimalik ümbruses elavatel inimestel ajada korda enda igapäevased toimingud: süüa, käia trennis ja lõõgastuda spa´s.

Kindlasti hoiame teid kodulehe vahendusel ka edaspidi kursis meie arendusprojektide progressist.